Hakkımızda

Pergowin Alüminyum Cam Sistemleri olarak her geçen gün hizmet yelpazemizi genişletiyor; dünyada, kış bahçesi ürünleri sektöründeki yenilikleri takip ederek gerek üretim gerek montaj gerekse nakliyat alanında kendimizi geliştirip müşterilerimize en iyi hizmeti vermek için çalışıyoruz.

Biyoklimatik Pergola başta olmak üzere birçok kış bahçesi ürününün üretimini sağlayan Pergowin Alüminyum Cam Sistemleri, gerek Avrupa menşeili materyalleri kullanması gerekse dünya standartlarına uygunluğunu kanıtladığı kalite sertifikalarıyla her geçen gün sektörde adından söz ettirmekte, son kullanıcılarının yüksek memnuniyeti sayesinde ismini dünyaya hızla yaymaktadır.

Pergowin Alüminyum Cam Sistemleri, uzmanlığın ve etkin birikimin bir araya gelmesi akabinde ortaya çıkmış olup Hamburg Hafencity Üniversitesi Mimarlık Ekolü’nden gelen Sayın Samet ZORLU tarafından kuruculuğu ve yönetimi üstlenilen bir kış bahçesi ürünleri markasıdır.

Çevre, yapı tasarım, mimarlık ve çevre planlama odaklı olan Hamburg Hafencity Üniversitesi’ndeki (University Of The Built Environment And Metropolitan Development / HafenCity Universität Hamburg), 4 yıllık mimarlık öğreniminin ardından Sn. Samet ZORLU tarafından İstanbul merkezli olarak kurulan Pergowin Alüminyum Cam Sistemleri, günümüzde yurt içi ve yurt dışında pek çok noktaya ürünlerini göndermekte ve lokasyona bağlı olarak ürün kurulumlarını yapmaktadır.

Yaşamının büyük bir bölümünü Almanya’da geçiren Sn. ZORLU, hem mesleki eğitimi hem de deneyimleri sayesinde günümüzde Avrupa’nın kültürüne, kalite anlayışına dahası toplumsal beklentilerine aşinadır. Bu kapsamda Sn. ZORLU, Pergowin Alüminyum Cam Sistemleri için birçok kalite sertifikasını Almanya’dan almış olup Pergowin Alüminyum Cam Sistemleri’nin üretim ve hizmetlerinin Avrupa standardında olduğunu kanıtlamıştır.

İyi derecede Almanca ve İngilizce bilmesi nedeniyle Avrupa’daki iş bağlantılarını sağlam temeller üzerine kurup etkin iletişimi sayesinde her geçen gün Pergowin Alüminyum Cam Sistemleri’nin iş ağını genişleterek Avrupa’nın pek çok noktasında hizmet vermeyi mümkün kılan Sn. ZORLU, kış bahçesi ürünleri başta olmak üzere üretimde ürün kalitesinden ödün vermeden hizmet vermeye devam etmektedir.

Pergowin Alüminyum Cam Sistemleri, AFNOR standartları kapsamında yaptığı üretimle alanında öncü olmaya aday olmakla birlikte sektörünü daha ileriye taşımak için müşterilerine başta ürün kişiselleştirmesi gibi birçok farklı hizmet seçeneği sunmaktadır.

Pergowin Alüminyum Cam Sistemleri, özellikle biyoklimatik pergola tasarımı ve üretiminde gerek yurt içinde gerekse yurtdışında yaptığı çalışmalarla adından söz ettirmekle birlikte yüklendiği ihracatçı rolüyle sadece adını duyurup ürünlerinin Avrupa’daki pek çok kış bahçesini süslemesini sağlamakla kalmamakta dahası yaptığı üretim ve akabinde ihracatla ülkemizin kalkınmasında da rol oynamaktadır.

Pergowin Alüminyum Cam Sistemleri, günümüzde Sn. Samet ZORLU’nun yönetiminde üretim faaliyetlerine devam etmekte olup başta Belçika olmak üzere birçok Avrupa ülkesinden ithal ettiği yüksek kalite materyalleri üretim aşamalarında kullanarak ürün kalitesini ve hizmetlerini üst seviyelere çıkartmaktadır. Ürün kalitesinin yanı sıra müşteri memnuniyeti odaklı çalışan ve ürünleri müşterilerinin mekanları için kişiselleştiren Pergowin Alüminyum Cam Sistemleri, sipariş taleplerini online olarak mail ortamında ve karşılıklı toplantılarla toplamakta, toplanan talepler doğrultusunda her müşterisi için özel proje yönetimi gerçekleştirmektedir. Tüm süreçlerin etkin ve sorunsuz ilerlemesinde Hamburg Hafencity Üniversitesi Mimarlık Ekolü’nden gelen Sn. ZORLU’nun titizliği, eğitimi ve alanındaki tecrübesi etkin olmaktadır.

Pergowin Alüminyum Cam Sistemleri ailesi olarak günümüzde yüksek kalite kış bahçesi ve biyoklimatik pergolalar üretmeye devam ediyor, yurt içi ve yurt dışında yönettiğimiz projelerle müşterilerimize sektörümüzün en iyisini sunmak için var gücümüzle çalışıyoruz.

Kış bahçesi ve biyoklimatik pergola üretiminde üstlendiğimiz ihracatçı rolümüzü büyütmek için Pergowin Alüminyum Cam Sistemleri olarak Sn. ZORLU önderliğinde kendimizi ve Pergowin Alüminyum Cam Sistemleri ailemizi geliştirmeye ve genişletmeye devam ediyoruz.