Kalite

Pergowin Shading Systems

Çevre yönetim sistemi ve AFNOR standartlarına ek olarak kalite yönetim belgesi olarak da bilinen ISO 9001:2015 belgesi firmamızın sahip olduğu bir diğer sertifikadır. Tasarım aşamasından üretim aşamasına kadar her bir adımın uluslararası standartlar kapsamında belirlenen kalite yönetmeliklerine uygun olarak yapıldığının resmi belgesi niteliğini taşıyan ISO 9001:2015 kalite yönetim sertifikası ile firmamız, ürünlerinin barındırdığı yüksek kaliteyi belgelemektedir.

Günümüzde başta biyoklimatik pergolalar olmak üzere zip perdelerden, pek çok kış bahçesi ürünlerine kadar tasarım ve üretim yapan birçok firma bulunmaktadır. Ancak yukarıda bahsettiğimiz uluslararası arenada geçerliliği olan ve dünya standartlarında üretim yaptığımızın resmi kanıtları olan sertifikalarımız ve etkin, alanında uzman bir ekip tarafından yürütülen projelerimiz bizi sektördeki birçok firmadan ayırmaktadır.

Ürün ve üretim kalitesinin uluslarası platformda geçerliliği olan belgelerle doğrulanması ve resmiyet kazanması önemlidir. Bu sertifikalar ve belgeler sayesinde siparişini verdiğiniz ürünün üretim aşamasının her bir detayında kaliteden ödün verilmeden en doğru ve etkin şekilde üretim yapıldığına emin olabilirsiniz. Doğru planlama ve etkin proje yönetimi kapsamında siz de yüksek kalitede ürünlerle dizayn edilmiş bir kış bahçesi istiyor, kendinize veya sevdiklerinize konforlu alanlar yaratmak istiyorsanız uluslararası alanda faliyet gösteren firmamız sizin için doğru tercih olacaktır.

Siz de kış bahçesi ürünleri ile ilgili olarak bizimle 0 (216) 496 5374 numaralı telefondan ya da export@pergowinadlı e-posta adresinden hemen iletişime geçebilir, ihtiyaç duyduğunuz ürünleri uzmanımıza bildirerek kendi mekanınızın projesini hemen başlatabilirsiniz.