Proje Yönetimi

4 mevsim baharı yaşamak, her daim taze havayı solumak ama aynı zamanda da kışın getirisi yağmur ve dolulardan korunmak kuşkusuz ki pek çok kişinin hayalidir. Soğuk ve yağmurlu bir havada dahi dışarıdaki havanın keyfini çıkarabilmek belki kulağa lüks ve zahmetli geliyor olabilir. Ancak sizler için her geçen gün artan kalitemizle başta pergolalar olmak üzere pek çok kış bahçesi ürünleri üretiyor, dış mekanlarda 4 mevsim konforla zaman geçirmenizi sağlıyoruz.

Kış bahçesi ürünlerimiz, belirli bir katalog ve tasarım kapsamında hazırlanmakla birlikte her bir müşterimizin istediği ilgili mekanlar için ölçüler ve yükseklikte değişimler yapabilmekte, mekanınız için tasarımlarımızı size özel hale getirebilmekteyiz.

Biyoklimatik pergola başta olmak üzere tüm kış bahçesi ürünlerimizin vücuda gelmesi ve müşterilerimize ulaşması için belirli bir sipariş ve teslimat yöntemi izlemekte böylelikle olası hatalı teslimat ve eksik ürün ihtimalini minimalize etmekteyiz.

Söz konusu kış bahçesi ürünlerimiz olduğunda ilk etapta müşterilerimiz firmamıza ulaşarak ihtiyaç duydukları ürünleri belirtir ve bizler de bu kapsamda ilgili ürünlerimizle alakalı olarak müşterilerimize detaylı bilgi vererek müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu doğru ürünlerle bir araya gelmesini sağlamaktayız.

Sunduğumuz katalog kapsamında ihtiyaç duydukları ürünlerin seçimlerini yapan müşterilerimiz, akabinde bizlere ürünleri kullanacakları mekanın ölçülerini iletirler. Böylelikle bizler de ürünlerimizi boyut başta olmak üzere yükseklik, hacim gibi özelliklerini müşterilerimizin mekanı için kişiselleştirip mekana uygun hale getirmekteyiz. Müşterilerimizin bize gönderdiği ölçüler doğrultusunda kişiselleştirerek yaptığımız teknik çizimler sonrasında sipariş aşamasını hemen hemen yarılamış oluruz. Ancak istenilen ürünler doğrultusunda ve mekan yerleşimi ile ilgili olarak her zaman teknik çizimler yeterli gelmeyebilir. Bu noktada ürün yerleşiminin son halini daha iyi canlandırabilmeleri için ihtiyaç halinde müşterilerimize 3 boyutlu çizimler yapmakta ve akıllarındaki olası soru işaretlerini görsel materyaller ile gidermekteyiz.

Ürünün genel görünümü, mekana yerleşimi ve tasarım olarak nasıl göründüğüne dair yaklaşık bir görünüm sunmamıza yardımcı olan 3D çizimler, alanında tecrübeli, uzman ekip üyelerimiz tarafından en ince ayrıntısına kadar dikkatle yapılmaktadır.

Müşterilerimizin daha iyi fikir sahibi olmasını sağladığımız 3D çizimlerin akabinde eğer yapıma karar verilirse son olarak tüm ölçüleri, plan kesitlerini ve akabinde yapılan işin son görünümünü, proje detayları ile birlikte müşterimize iletiyor ve onayını talep ediyoruz. Son gönderimimiz sonrasında gelen onay kapsamında da ürünlerimizi müşterimize özel üretiyor ve projeyi neticelendiriyoruz.

Başta biyoklimatik pergolalar olmak üzere pek çok kış bahçesi ürünleri bir mekan dizaynı ve doğru projelendirme gerektirdiği için her bir aşamada yer alacak ekip üyelerinin bu alanda tecrübeli kişiler olmasına dikkat ediyor her geçen gün ekibimizi daha da geliştirerek müşterilerimize en yüksek performansla hizmet sağlıyoruz.

Projenin başladığı andan itibaren gerek teknik çizimler gerek müşterinin ihtiyaç duyduğu doğru ürünü kendisine sunabilme gerekse müşteriye ve mekana özel ürünleri kişiselleştirebilmek ciddi mesleki tecrübe, dikkat ve iş hassasiyeti gerektirir. Aksi halde sadece yanlış tasarımı yanlış mekana uygulama gibi fecaat durumlar değil daha da sıkıntı yaratabilecek hem zaman hem maddi açıdan kişileri zarara uğratabilecek yanlış çizimlerle yanlış uygulamalar ortaya çıkabilmektedir. Bu nedenle projenin her bir aşamasında yer alacak ekip üyelerimizi özenle seçiyor, onları hem sektördeki tecrübeleri hem de taleplerimiz doğrultusunda başta teknik çizimler ve tasarım bilgisi olmak üzere pek çok alanda denetime tabii tutuyoruz.

Kış bahçesi ürünlerinin uygulama kısmı disiplinli bir proje yönetimine ihtiyaç duyar. Müşterilerimizin ihtiyaç duydukları ürünleri ve tasarımı onlara sunarken aynı zamanda onlar için kaliteli ve pratik çözümler üretiyor dahası mekanlarını göz önünde bulundurarak onları doğru ve etkin şekilde, mekanlarından en yüksek verimi alabilecekleri şekilde yönlendiriyoruz.

Gerek ürün tasarımı olsun gerekse mekan uygulaması olsun günün sonunda proje yönetimi ciddi bir iştir ve her adımda profesyonellik gerektirir. Sizler için yüksek kalitede ürünler üretmekle kalmıyor aynı zamanda bu ürünlerin mekanlarınıza doğru ve etkin şekilde uygulanmasını sağlayacak teknik desteği sunup günün sonunda sizlere güzel vakit geçirebileceğiniz veya üçüncü gruplara güzel vakit geçirebilecekleri mekanlar sunabileceğiniz bir alan yaratıyoruz.

Siz de kış bahçesi ürünleri ile ilgili olarak bizimle 0 (216) 496 5374 numaralı telefondan ya da export@pergowin adlı e-posta adresinden hemen iletişime geçebilir, ihtiyaç duyduğunuz ürünleri uzmanımıza bildirerek kendi mekanınızın projesini hemen başlatabilirsiniz.

Unutmayın!

Keyifli mekanlar için doğru tasarım ürünleri ve doğru uygulama, olmazsa olmazdır.