Üretim

Alanında yetkin, uzun yıllardır sektörde var olan tecrübeli ekibimizle birlikte her geçen gün daha fazla müşteri memnuniyeti odağıyla çalışıyor; ürünlerimizin gerek üretim aşamasında gerekse müşterilerimize ulaşımı aşamasında maksimum dikkatle projelerimizi yönetiyoruz.

Biyoklimatik pergolalar başta olmak üzere pek çok kış bahçesi ürünleri üreten firmamız her geçen gün ürün yelpazesini genişletmekte dahası ürün yelpazesini genişletirken hiçbir şekilde kaliteden de ödün vermemektedir. Ürettiğimiz tüm ürünlerimizde kaliteyi ön planda tutarak bu bağlamda ham madde tercihleri yapıyor, müşterilerimize her bir ürünümüz için birden fazla seçenek sunuyor dahası ürünlerimizi müşterilerimizin mekanlarına göre kişiselleştirerek, her bir ürünü müşterimiz için eşsiz yapıyoruz.

Biyoklimatik pergola ve kış bahçesi ürünlerimizin gerek üretim aşamasında gerekse teslimat aşamasında yurt içi ve yurt dışında pek çok önlemler alıyor ürünlerimizi en iyi şekilde üretmenin yanı sıra müşterilerimize de maksimum düzeyde korumayla, hasarsız olarak teslim ediyoruz.

Ürünlerimizin üretim ve teslim aşamasında belirli bir yol haritası izleyerek hem yaşanacak olası karmaşayı en aza indirgiyor hem de müşterilerimizin maksimum verimle ürünlerimizden memnun kalmalarını ve istedikleri mekan tasarımına kavuşmalarını sağlıyoruz.

İster genel kış bahçesi ürünleri olsun ister biyoklimatik veya diğer pergolalar olsun süreci ilerletirken ilk etapta proje yönetimi kapsamında müşterimizden taleplerini topluyor ve akabinde ürün katalogumuzdan yaptıkları seçimler ve bizlere ilettikleri ölçüler doğrultusunda ürünlerinin taslaklarını oluşturuyoruz. Bu taslaklar bazen sadece teknik çizim olmakla birlikte bazen de müşterimizin gözünde daha da iyi canlandırabilmesi açısından 3D çizimler olmaktadır. Bu çizimler kapsamında müşterimiz kendisi için hazırlanan ön çalışmaya onay verdiği takdirde ürünlerimizin üretim aşamasını başlatıyoruz.

Üretim aşaması, kış bahçesi ürünleri ve biyoklimatik pergola üretiminin belki de en hassas noktası diyebileceğimiz aşamadır. Bu aşamada sektörde en çok karşılaşılan problem, üretim için gerekli materyallerin her zaman tam olarak sağlanamaması ya da eksik sağlanması nedeniyle üretimin aksaması, dolayısıyla bu aksamanın da müşteriye hem zaman hem de para kaybı olarak geri dönmesidir. Bu nedenle üretim aşamasına geçerken bizler ilk etapta müşteriden aldığımız talep, yaptığımız çizim ve ön çalışma doğrultusunda üretim için ihtiyaç duyulacak tüm malzemelerin listesini eksiksiz olarak çıkıyoruz. Bu üretim malzeme listesinin dikkatle ve ihtiyaca uygun olarak çıkarılması oldukça önemlidir. Aksi halde yukarıda da bahsettiğimiz gibi müşteri açısından hem zaman hem para kaybı olabilmektedir. Bu nedenle müşterilerimizin haklarını korumak ve dahası işimizi en iyi şekilde yapabilmek adına üretim materyal listesini oluştururken maksimum dikkatle çalışıyoruz.

Müşterimiz için hazırladığımız plan ve kesitler doğrultusunda malzeme listesini çıkarmak üretimin ilk adımıdır. Gerekli malzeme ve materyallerin listesi çıkartıldıktan sonra üretime başlanır. Üretim aşaması; alanında uzman, tecrübeli, sektörde deneyimli ekipler tarafından yapılır. Ürünlerin doğru şekilde üretilmesi, müşterinin onayladığı ölçüler kapsamında vücuda getirilmesi önemlidir. Yapılacak yanlış bir üretim veya yanlış ölçülendirme projenin birkaç gün hatta birkaç hafta dahi aksamasına neden olabilmektedir. Bu sebeple sadece müşteriden talep toplarken ve teknik çizimleri gerçekleştirirken değil aynı zamanda üretimde yer alacak ekip arkadaşlarımızı da özenle seçiyoruz. Böylelikle üretim aşamasında herhangi bir olumsuzlukla karşılaşma riskini minimalize ediyoruz.

Üretim aşamasının son, nihai ayağı ise kişiselleştirilerek üretilen ürünlerin hasarsız ve doğru şekilde müşteriye ulaştırılmasıdır. Söz konusu nakliyat olunca ve kış bahçesi ürünleri olunca maalesef pek çok firmada nakliyat esnasında problemler çıkabiliyor dahası ürünler zarar görebiliyor. Yılların getirisi tecrübemiz ve uzman ekibimizle ürünlerimizin üretimi sonrasında ürünlerimizi özel olarak en iyi şekilde ambalajlıyor dahası olası hasarlara karşı özel ahşap kasalarla nakliyesini gerçekleştiriliyoruz. Özel ahşap kasalarımız sayesinde ürünlerimizin nakliye esnasında zarar görmesini engelleyerek üst düzey koruma sağlıyoruz. Bu üst düzey koruma sayesinde ürünlerimizi güvenle, gönül rahatlığıyla hem yurdun dört bir yanına hem de yurt dışına sağlam, hasarsız bir şekilde iletiyoruz.

Müşterilerimizin bizimle temasa geçtiği ilk andan ürün teslimatına, son ana kadar her bir aşamada tecrübeli, alanında uzman bir ekiple çalışıyoruz. Böylelikle tüm projelerimizin üretim aşamasında yüksek müşteri memnuniyeti sağlayarak yüz güldüren sonuçlar elde ediyor ve müşterilerimiz için ürünlerimizi kişiselleştirerek oluşturduğumuz keyifli yaşam alanları meydana getiriyoruz.

Siz de kış bahçesi ürünleri ile ilgili olarak bizimle 0 (216) 496 5374numaralı telefondan ya da export@pergowin adlı e-posta adresinden hemen iletişime geçebilir, ihtiyaç duyduğunuz ürünleri uzmanımıza bildirerek kendi mekanınızın projesini hemen başlatabilirsiniz.