Vizyonumuz

Pergowin Alüminyum Cam Sistemleri olarak kaliteli, yenilikçi ve dayanıklı kış bahçesi ürünleri üreterek müşterilerimize en iyi hizmeti vermeyi markamızın hedefi olarak belirliyor bu kapsamda her geçen gün ekibimizi ve akabinde çalışmalarımızı geliştiriyoruz. Yüksek kaliteli ürünlerle alanında yetkin ekibimizin tasarımlarını birleştirmeyi amaçlıyor; Pergowin Alüminyum Cam Sistemleri markası olarak her atılımımızda bir önceki çalışmamızdan daha ileriyi hedefliyoruz. Sektörün öncüsü olmak için var gücümüzle çalışmayı markamızın politikası olarak belirlemekle birlikte biyoklimatik pergola ve kış bahçesi ürünlerinde başta Avrupa olmak üzere ihracattaki payımızı artırmayı hedefliyor; kalite anlayışımızı ve ticari, etik değerlerimizi dünyanın dört bir yanına ulaştırarak hem markamız Pergowin Alüminyum Cam Sistemleri’nin bilinirliğini artırmayı hem de ülkemizin sektördeki payını artırmayı yol haritamız olarak benimsiyoruz.

Pergowin Alüminyum Cam Sistemleri markamızın sadece sektörde değil aynı zamanda son kullanıcıda da başta bilinirlik ve kalite anlayışı olmak üzere birçok alanda karşılığı olmasını hedefliyoruz. Bu hedefimiz kapsamında sektörel taleplerin (business to business) yanı sıra son kullanıcıların da Pergowin Alüminyum Cam Sistemleri markamızın kalitesini ilgili kişi ve kurumlardan talep eder noktaya gelmesini amaçlıyoruz.

Pergowin Alüminyum Cam Sistemleri ailesi olarak biyoklimatik pergola ve kış bahçesi ürünlerinde; başta ülkemizde olmak üzere tüm dünyada, sektöründe lider marka konumuna yükseltmeyi ve akabinde bu alanda ülkemizi yurtdışında en iyi şekilde temsil etmeyi arzuluyoruz. Sunduğumuz çözümler, proje yönetimi ve yüksek kalite ile ilk tercih edilen marka olmayı hedefliyor sektörümüze gelen talepleri doğru şekilde karşılamayı amaçlıyoruz.

 

Misyonumuz

Pergowin Alüminyum Cam Sistemleri ailesi olarak yüksek kaliteli ürünler ve tasarımlarla müşterilerimizi bir araya getirerek, kişi ve kurumların kendileri için planladıkları veya bizlerden planlamamızı istedikleri kış bahçesi konseptini adil fiyatlandırma ile en iyi şekilde sunmayı misyonumuz kabul ediyor; bu kapsamda her geçen gün bilgi ve birikimimizi artırarak markamızı yeniliklere açıyoruz.

Müşterilerimizi yüksek kaliteli materyaller kullanarak ürettiğimiz tasarımlarımızla buluştururken aynı zamanda Avrupa ülkeleri başta olmak üzere  biyoklimatik pergola ve kış bahçesi ürünleri ile ülkemizin ihracatına katkı sağlamayı da markamızın misyonları arasında kabul ederek pek çok ülkeye ürünlerimizin ihracatını yapıyoruz.

Pergowin Alüminyum Cam Sistemleri markamızın sektörel ihtiyaca yönelik aldığı talepler doğrultusunda üstlendiği projeleri zamanında ve talebe uygun olarak tamamlamayı görev olarak adlediyoruz.

Pergowin Alüminyum Cam Sistemleri markamızın misyonlarından bir diğeri de üstlendiği projelerde zamanında teslim ve talebe uygunluğun yanı sıra ilgili kurum ve mekanlar için ürünlerin tasarımını kişiselleştirebilmek böylelikle ihtiyaç halinde her mekan ve konum için talebe cevap verebilmektir. Bu kapsamda başta talep toplama anı ve akabinde çalışmanın hayata geçtiği dönemde tüm sürecin büyük bir titizlikle ve doğru şekilde ilerleyip talebe uygun ve adil ölçütlerde tamamlanmasını sağlıyoruz.

Pergowin Alüminyum Cam Sistemleri olarak gerek Alman Ekolü’nden gelen kurucumuz gerekse disiplin, özen ve kalite anlayışıyla oluşturduğumuz uzman ekibimizle biyoklimatik pergola ve kış bahçesi ürün taleplerini doğru ve etkin şekilde topluyoruz. Yurtiçinde akabinde yurtdışında bu talepleri karşılayıp pek çok farklı kültür ve bu alandaki toplumsal ihtiyaçlara cevap vererek markamız Pergowin Alüminyum Cam Sistemleri’ni daha ileriye taşıyoruz.

Pergowin Alüminyum Cam Sistemleri ailesi olarak ürünlerimizin nakliyatını özel ahşap kutularla yaparak tüm olası hasar riskini minimalize ediyor bu kapsamda rakiplerimizden ayrılarak sadece projenin plan aşamasında değil, proje vücuda geldiği anda da müşterilerimize ilettikleri talep doğrultusunda yüksek kaliteli ve uzun yıllar adından söz ettirebilecek ürün ve hizmet sunuyoruz. Pergowin Alüminyum Cam Sistemleri markamızı, kış bahçesi ürünleri ve biyoklimatik pergola üretim aşamasında kaliteden ödün vermeden müşterilerimizle buluşturuyoruz.