TAVAN ZİP


Kış Bahçesi’nin ‘’olmazsa olmaz’’ ı olan SKYSTOR, sistemin üst veya alt kısmına monte edilen ve yatay çalışan bir Zip Perde’dir.  

Cam tavan kullanıcılarına, güneşten korunmak için tasarlanmış tamamlayıcı bir üründür. 

SERGE FERRARI marka kumaş kullanılır ve birçok kumaş seçenekleri mevcuttur.

TAVAN-ZİP-GİF-YENİ

CEPHE 500

AÇILIM 500

ALT BAĞLANTI

ALT BAĞLANTI

ÜST BAĞLANTI

ÜST BAĞLANTI

GÖVDE LOGOSU 2

GÖVDE LOGOSU 2

GÜNEŞ YENİ

GÜNEŞ YENİ

RÜZGAR YENİ

RÜZGAR YENİ

YAĞMUR YENİ

YAĞMUR YENİ


Tavan Zip Perde Sistemleri

Zip perde sistemlerinin başka bir adı da fermuarlı perdedir. Tavan zip perde sistemleri otomatik açılır kapanır bir mekanizmaya sahiptir bu sayede tek tuşla kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Ev, kafe, restoran gibi birçok mekanda iç ve dış dekorasyon olarak kullanılmaktadır. Rüzgar, yağmur ve kar gibi kötü hava şartlarına karşı dayanıklıdır ayrıca gölgelik olarak da kullanılabilmektedir ve kış bahçe dekorasyonlarında çokça kullanılmaktadır. Tavan zip perde sistemleri genellikle gri, beyaz ve bej renginde tasarlanmaktadır. Kullanışlı olmaları ve şık olmaları sebebiyle büro ve ofis gibi iş yerlerinde de tercih edilmektedir. Sürme cam ve giyotin cam sistemleriyle birlikte dikey ya da yatay olarak kullanılabilmektedir. Tavan zip perde kumaşının kırışmaması da kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Pergowin olarak sizler için en kaliteli zip perde modellerini üretmeye çalışmaktayız. Ürünlerimizin tasarım aşamasında 3D çizimleri ile müşterilere sunumunu yapmaktayız. Müşterilerimiz için birçok renk seçeneği sunmaktayız ve sizlerin istediği ölçülerde ürünlerimizi tasarlamaktayız. Ürünlerimizin taşınma aşamasında hiçbir hasar almaması için özel ahşap kutularda taşınmasını sağlamaktayız.

Tavan Zipperde Modelleri

Zip perde diğer bir adıyla fermuarlı perde demektir. Ev, restoran ve kafe gibi mekanlarda kullanılan bir iç ve dış mekan dekorasyonudur. Kullanım kolaylığı ve şıklığı sebebiyle büro ve ofis gibi iş yerlerinde de tercih edilmektedir. Otomatik açılır kapanır mekanizması bulunan tavan zip perde modelleri sizlere tek tuşla kullanım kolaylığı sunmaktadır. Kar, yağmur gibi kötü hava koşullarına karşı dayanıklı olarak üretilmektedir ve gölgelik olarak da kullanılmaktadır. Giyotin cam sistemleri ve sürgülü cam sistemleriyle birlikte yatay ve dikey olarak kış bahçesi dekorasyonlarında kullanılmaktadır. Pergowin olarak sizler için ürettiğimiz tavan zip perde modellerinde birçok renk ve desen seçeneği sunmaktayız. Ürünlerimizi tasarlarken 3D modelleme tekniği ile müşterilerimize sunum yapmaktayız. Tavan zip perde modelleri özel tasarlanmış kumaşı sayesinde kullanıldığı ortamda %30 oranında ısı yalıtımı sağlamaktadır. Bunu yanı sıra kumaşının mikro havalandırmalı dokusu sayesinde ortamdaki hava sirkülasyonuna da büyük ölçüde katkı sağlamaktadır. Ürünlerimizin taşınması esnasında oluşabilecek hasar riskini en aza indirmek için özel ahşap kutularda göndermekteyiz ve isteğe bağlı olarak ürünlerin montajını da yapmaktayız.